| jeonghwan a întrebat:

Salut,TPU! Am o problema... dupa ce urinez imi mai curg cateva picaturi involuntar. De precizat... am 15 ani... Cam ce ar insemna asta?

Răspuns Câştigător
| aXy99 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un doctor urolog, deoarece este posibil sa ai o infectie bacteriana. Nu este obligatoriu, daca nu te ustura cand urinezi s-ar putea sa nu ai nimic. Asa patesc si eu. Scutur-o mai bine, altceva nu pot sa iti zic. Sanatate!

| Goete a răspuns (pentru aXy99):

Ce te face sa crezi ca e baiat si are ce scutura? A precizat doar ca are 15 ani nu si ce sex are

| aXy99 a răspuns (pentru Goete):

In primul rand, numele, iar in al 2-lea, intrebarea in sine. Aceasta "problema" este intalnita mult mai des la baieti. Ar fi si al 3-lea, intuitia, dar sunt de parere ca ti-am dat destule argumente.

11 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Nu te impacienta e ceva normal, asa se intampla la toata lumea, nu esti singurul.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se pregateste de sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic deosebit.

| Emilian65 a răspuns:

Dupa ce urinezi, scutur-o bine si ai sa vezi ca nu-ti mai curge si nu patezi chilotii.

| e1xtz a răspuns:

'Ca oricat de mult ti-ai scutura puta, ultima picatura tot in pantaloni cade'.

Legile lui Murphy.

| StefanChriss a răspuns:

Asa se intampla mereu, pentru ca ramane urina pe uretra, urina care se scurge ulterior.

| Andreeasps a răspuns:

Ce legatura are asta cu sectiunea de ''dragoste si sex''?

| Goete a răspuns (pentru Andreeasps):

Vorbeste despre organul lui/ei sexual

| jeonghwan explică:

Am facut 2 teste la urologie si nu mi-au gasit nimic... si 2 ecografe... m-a consultat si un doctor la penis... si a zis ca-i normal... dar credeam ca asta nu-i normal si de aceea intreb