| Echo0 a întrebat:

Am o problema, nu rezis asa mult la sex? de ce?
[18 ani, baiat]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Defineste mult? petru unii mult inseamna 5 minute, pentru altii o ora, pentru altii 15 minute.
Incepe sa te masturbezi prelungind durata. Adica cand iti vine sa ejaculezi, reduci din stimuli, si cand iti revi, maresti ritmul. In o luna daca te masturbezi zi de zi prelugind ejacularea cat mai mult, poti ajunge la sa zicem un timp de sex mai mare.
Acum e posibil si sa obosesti prea rapid, nu ai specificat din ce privinta nu rezisti. Aici iti recomand sa incepi sa alergi zilnic cate o ora pe zi.
Sincer nu conteaza daca termini in 5 minute sau in 3 ore, important e sa aiba ea orgasm inainte.
Daca tu termini si ea nu, o data de doua ori nu e o problema, dar pe termen lung da.
Spor.

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca nu esti facut si pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate esti incepator.

| sensualus a răspuns:

u vrei sa rezisti ca aia din filme care nu-s chiar pe bune?

Răspuns utilizator avertizat
| Lolităăăă a răspuns:

Nus.

| Pissicuta a răspuns:

Esti tanar, esti la inceput...ai facut exces de musturbare si de filme pornografice...te excita partenera prea mult

| Parazit123 a răspuns:

Cu una ca tine cum dracu nu rezista mult

| Bote_Paul_1988 a răspuns:

Te atrage tipa repstectiva, ori fa-o mai des tongue