| Daisy_9886 a întrebat:

Am o pasiune pentru un tip si nu stiu cum sa rezis. Il cunosc din iunie si de o saptamana simt o atractie pentru el. Ce sa fac? Cum sa rezist? El este primul baiat care am simti ceva si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Păi vorbeşte cu el. Apropiete de el; o3. Poatee şi el te place pe tine. Cine ştiebatting eyelashes. Altceva nu ai ce face. Decât să te dai la el sau ceva de genul ăsta. Dar mie una mi se pare cam nasol să faci asta. Pentru că poate el nu simte nimic pentru tine. Şi apoi te vei simţii ciudat xP.;*

3 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai de ce nu faci rost de id`ul lui si vorbesti cu el.incearca sa te "combini".de ce sa-i rezisti? urmeaza`ti instinctu` si fa tu prima pasu`. succes.

| pitiqtsa a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa l faci pe el sa te pplaca inainte sa i zici thu. cred ca sti km sa faci asta nu? e lojikhappy incearca sh intra in anturaju lui.imbraca te sh u frumos sh fa in asas fel incat sa te placa si sa ti zica el 1(sh daca tot nu iti face nici un avans inseamna ca nu te place sau e prea timid) am zis sa faci asa ca in cazul in care te respinge sa nu te simti prost de fapt sa eviti sa te respinga nujth consulta te cu pr tale care sunt pe langa tine ca noi nu te putem invata chiar tothappy succes cred ca te am ajutat...

| Anonim3007 a răspuns:

Dc sa rezisti? fa tu primul pas uitate la el intens cerei id nr de tel pupal pe obraz chesti din astea sa-si de-a seama ca-l placi fundita?