| Iulia8659 a întrebat:

deci numai rezistcrying iubesc atat de mult un baiat si nu pot sa il uit nici cum. si sufar atat de mult numai rezis.crying baiatul de care imi place el nu ma placecrying si cand ma intalnesc cu el sau mergem cu familia la el mi se rupe sufletul numai potcrying dati-mi niste sfaturi ce sa fac pentru ca faza ca sa imi ocup timpu si asa nu mergecrying

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i mulțumești că ți-a spus că nu ești pe gustul lui, altul profita de tine și la revedere.
Nu este sfârșitul lumii la el, liniștește-te.
Sunt atâtea activități prin casă, practică un sport, etc.
Pa, pa.

| gigiro a răspuns:

Fa 100 de probleme la matematica.si-ti trece, garantat 100%!

| Pitic a răspuns:

Poi dc nu te place e gay, misogin?
Care e problema "?
De ce nu incerci sa fii asa cum vrea el mai matura mai nu stiu cum vrea el sa fii.
dc nu te place?
Te inteleg perfect si eu amtrecut prin asta sad dar acum imi vine sa rad cand imi amintesc, adica asta e nu toata lumea o sa ne iubeasca, lasa-l vine altu mai frumoswinking
Sa vedem ce poti face tu sa uiti de el, iti recomand o carte cu bancuri, o plimbare prin parc cu fetele,.

| Arcusor a răspuns:

Eu zic sa nu disperi daca vezi ca nu merge incearca sa te combini cu cineva care te intelege tie mereu aproape e afectuos dragastos si grijuliu. Daca tu il placi si el nu te place ce rost are sa mai tii la el? Poate daca stai cu un alt baiat il vei place din ce in ce mai mult si il vei uita pe precedentul.Viata e scurta nu merita sa astepti baiatul perfect caci oricum nu va exista asa ceva.Gaseste pe cineva care sa aiba calitatile enumerate mai sus.Incearca asa va merge iti garantez eu.Multa bafta si ai grija de tine. Funda?

| Borgir a răspuns:

Eu sunt liberlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| CocaCola123 a răspuns:

Fa 100 probleme matematica si 100 la romana si iti va trece.Asa mi s-a intamplat si mie... si a mers 100%

| clawclauditza a răspuns:

Stiu cum este si eu trec prin asa ceva chiar acum...e foarte greu....se zice ca timpul le rezolva pe toate, mie nu mi se pare si probabil nici tie nu ti s-a parut si nici nu o sa ti se parasad