| wrzzer123 a întrebat:

Am o problema si eu, ma indragostesc eu primul si eu primul sufar, inseamna ca baietii sunt slabi, fetele de ce nu-s asa?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca pui botu la prima care iti zambeste. Fii mai indiferent.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este o relgula... nu generaliza atat. Lasi "problema" sa puna stapanire pe tine. Daca nu pateai asta, nu mai ziceai asta. Intelegi unde este legatura?
Hai, fii barbat si mergi inainte.

| Sofer a răspuns:

Încearcă sa nu te mai îndrăgostești pentru ca o sa fi rănit de fete.

| alexalx1234 a răspuns:

Fetele din ziua de azi nu au sentimente. Le-au mancat banii si luxul mintile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu sunt asa amatoare de relatii.Dar depinde acum, poate sa fie invers cum ai spus tu.