| BoarleceMihai a întrebat:

Am o rana mica pe penis. intr o parte unde cred eu ca mi se rupe ata. pentru ca e mai in jos in locul ala. rana nu este pe ata, rana este pe capul penisului putin mai sus de ata. nu stiu cum sa explic, este putin mai roz acolo. si ma ustura. ce e de facut?

6 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Te masturbezi des? poate fi de la masturbare
daca nu, atunci nu stiu ce poate fi, daca trece in cateva zile atunci e ok, isa daca nu, mergi la doctor...winking

| Fabian20 a răspuns:

Ai putea merge la un control si ai afla cu siguranta ce ai...

| Ina_7071 a răspuns:

Daca stii de la ce ai rana o sa treaca, nu te panica. Daca nu mergi la doctor.Incearca sa te dau cu niste crema de galbenele sau cu niste tinctura de propolis(sunt bune pentru orice fel de rani deschise).Ai grija cu tinctura ca ustura foarte tare dar ti se cicatrizeaza imediat.

| master77 a răspuns:

Mai taie din ea da-o dreacu

| BoarleceMihai explică (pentru master77):

Eu zic ceva serios. si unii ca tine isi bat joc happy... asta e specia voastra ce sa le faci?

| Hannonnymuss a răspuns:

Pur si simplu lasa'l sa se vindece.winking