| sony_3373 a întrebat:

Am o relatie cu o fata, ciudata, pentru ca m-am certat si m-am impacat cu ea de vreo 4 ori.Atunci cand suntem despartiti, adica cand nu mai suntem impreuna, o vreau imi este dor de ea parca mai mult ca niciodata, iar cand suntem impreuna parca nu mai e acelasi sentiment adica tot o iubesc si o vreau langa mine dar imi este frica sa nu o pierd, parca sunt plictisit, nu stiu. Voi ce ziceti de asta?(am 15 ani)

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama exact ceea ce simti pentru acea fata, sentimentele tale sunt inca neclare si pentru ati putea da seama ce se intampla ar trebui sa vezi ce te face sa-i simti lipsa cand va certati si ce te face sa te plcitisesti cand sunteti impreuna.Bafta!winking

1 răspuns:
| Just4FunHD a răspuns:

Din cate vad eu treci prin asa-zisele faze de dupa despartire. Doar cand pierzi realizezi ce ai pierdut. Daca nu vrei s-o pierzi definitiv, gandeste-te ce ai langa tine si ce ai insemna tu daca ai pierde-o.