| Pissy a întrebat:

Sa incep cu inceputu`. In vara m`am combinat cu unul dintre prietenii mei dupa ce am avut o relatie groaznica cu un baiat cu care am fost 4 ani si m`a lasat a doua zi dupa ce mi-am inceput viata sexuala cu el. In fine. Totu` a fost frumos primele 4 luni. de fapt nu chiar frumos pentru ca nu tineam la el, ne certam zilnic din motive pe care le gaseam eu si ma suna, imi zicea daca ne impacam, ii spuneam "nu", ii inchideam telefonul, ma bufnea rasu` si ziceam "doamne ce prost". Dupa asta m`am hotarat sa fac sex cu el, pentru ca nu simteam nimic si nu vroiam sa`mi bat joc de el. Dupa 1 saptamana de la asta au inceput certurile mari.In fine.Am inceput sa tin la el si ajunsesem carpa lui de sters pe jos.Ma batea, ma injura, asta chiar si in public. M`a obligat sa-i fac sex oral, n`am zis nimanui pentru ca imi era rusine, dar si frica. O perioada am stat despartiti pentru ca nu mai vroiam eu sa fac asta. Dupa ce ne-am impacat, prin februarie a aflat ca am vorbit pe mess cu fostul` cu care am fost 4 ani, ne-am despartit si a inceput sa zica prin cartier ce am facut eu cu el.Pe la sfarsitu` lu martie ne-am impacat, am stat 3 zile impreuna, iar dupa ne-am despartit, deoarece i-am spus ca eu nu mai vreau sa-i fac oral. Dupa s`a rugat de mine sa ne impacam, asta fiind acu` 2 saptamani.Intr`un final ne-am impacat cu conditia sa nu mai imi ceara sa-i fac oral.Joi seara ne-am certat, mi-a spus pe mess sa-l las in pace ca are nervi, a inceput sa ma injure si nu i-am mai zis nimic, i-am dat mesaj dupa ce a iesit dupa mess, ca m`am saturat de relatia asta si ca daca nu simte nimic pentru mine eu nu pot sa-l fortez sa ma iubeasca.Nu m`a sunat, nu mi-a dat mesaj.Vineri a plecat la Valcea si n`am vorbit, seara l`am sunat si nu mi-a raspuns.Azi a venit acasa, dar nu m`a cautat deloc si tot azi am aflat tot ce zice lumii despre mine, mai ales prietenilor.Au fost niste vorbe care m`au durut, iar toti mi-au spus sa nu ma mai impac cu el, si au dreptate.Chiar nu stiu ce sa fac? straight face. Acu` cateva zile cand am fost la el, stateam in bucatarie cu mama lui si el era in sufragerie cu sora lui si ii spunea "daca mai stau 4-5 ani cu ea ma insor", a doua zi mi-a zis sa ne mutam impreuna. Ce sa mai cred? Stiu ca o sa ziceti ca am fost proasta ca i-am acceptat atatea(recunosc si eu asta), dar am facut`o de teama sa nu-l pierd. si totusi imi pare rau ca mi-am pierdut aproape 1 an din viata intr-o relatie fara viitor. Intrebarea mea e : Ce sa fac in continuare? Daca o sa`mi gasesc pe altcineva o sa ma bata si-o sa ma faca "curva" sau mai rau o sa zica in continuare tot ce am facut eu cu el.Prietenii mei mi-au spus ca atunci cand ma suna sa i`o dau pe mama la tel si sa-i spuna sa ma lase in pace si ca imi interzice sa mai umblu cu el.
Am nevoie de ajutor sad. urgent. Si scuzati`ma ca am scris atat de mult.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ooo, dar ce-avem noi aici?
În primul rând, de ăla fostul' ţi-ai cam bătut joc şi tu, nu numai el. Cum dracu' să-l ţii 4 ani pe uscat?!
Iar de al doilea, ţi-ai bătut joc crunt de tot iar apoi când a început să-ţi întoarcă "favorurile" în cel mai pur stil creştinesco-dumnezeiesc, adică "înzecit şi însutit", nu-ţi convine!
Cert e că nici tu nu-l meriţi pe el, oricât de mult ai încerca să arunci toată vina doar asupra lui.
Dacă ai cu adevărat demnitate, nu te împaci cu el şi stai singură vreo juma' de an măcar în care să-ţi pui ordine în gânduri (că sentimente oricum n-ai că dacă aveai nu-ţi băteai joc de ăsta certându-te cu el din motive inventate).
După ce stai o perioadă singură, apoi ia-o uşurel şi nu mai comite extreme: Nici să staţi inactivi sexuali cu anii doar aşa pentru că vrei tu dar nici să-ţi baţi joc de oameni doar aşa pentru că poţi tu şi eşti tu "dăşteaptă" şi restul "ie proşti" că vezi ce păţeşti!
Numai bine.

8 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Eu sunt fata dar daca as fi fost baiat si ma facea una prost, o paraseam de mult. Cand am citit ce ii ziceai deja mi sa taiat firul, n-am mai continuat sa citesc si tot ce ti-a facut nu mai conteaza ca are motive intemeiate. Nici eu nu sunt de acord cu bataile. Pleaca fato stai singura un an fa-tu curatenie in ganduri, invata-te sa te porti normal si gaseste-ti un tip mai bun. Nu uita ca tot ce faci ti se intoarce insutit

| ღAnonimღ a răspuns:

Ti-ai batut joc de el, si-a dat seama si a inceput sa-ti faca ce ai zis tu pe acolo. Cautati altu

| dayanalove12 a răspuns:

Pai dupa parerea mea,nu ar trebui sa te mai impaci cu el pentru ca ai indurat foarte multe din partea lui si nu stiu ce rost ar mai avea relatia asta:batai, certuri, amenintari.asta nu e o relatie.eu te sfatuiesc sa nu mai fi cu nimeni o vreme si sa lasi lucrurile sa se rezolve. poate ca o sa spuna el toate lucrurile alea despre tine celorlalti, dar incearca sa nu-ti mai pese.stiu ca e foarte greu pentru ca si eu trec printr-o chestie dificila, dar trebuie sa fi tare si sa nu te lasi batuta.si in ce priveste pe "domnul" lasa-l in pace si nu-l mai cauta. sper ca ti-am fost de ajutor.pupkiss

| igori001 a răspuns:

Uite chiar imi pare ft rau. nu trebuie sa-ti fie frica de nimic nici de el nici de lume el si-a batut ft mul joc de tine lasa-l nu-ti trebu asa persoana. sigu o sati gaseti pe altcineva care te va iubi cu adevarat si o sa te inteleaga ca ti-o fost frica de el ca altele. fii tu insa-ti cautati de viata, toate se fac spre bine. eu iti sugerez sa nu mai ai treaba cu el ca astfel n-o sa ai viitor daca el vb asa de tine lasa sa vb tu incearca sa faci lucruri bune si sa capeti incredere in oameni. sigur o sa-ti gasesti pe altu cu mult mai bun si care nu face asa prostiii. lupta pentru fericirea ta dar nu pentru chinuri.te suna te injura asta nu-i om asta-i un porc. spune-i mamei tale sa-i zica sa te lese in pace.fa-ti un viitor al tau linistita dar nu cu frica in sin. succese. ai grija de tine, fii puternica. mai zic odata lasa, nu-ti trebu asa persoana

| marianraz23 a răspuns:

Jenant!

| Madalina_2787 a răspuns:

Inteleg prin ce treci, dar stai linistita, viata nu se rezuma la el si nici nu se termina aici, el este un nenorocit si nu te merita, trebuie sa o termini cu el, o sa iti fie mult mai bine fara injuraturi, batai si in primul rand nici o fata nu trebuie fortata la asa ceva. Poti sa o iei de la zero cu un baiat care sa te iubeasca si sa aiba intenti bune si serioase cu tine, uita tot cosmarul care l-ai trait si dati inca o sansa tie. meriti sa fi fericita. prieteni tai au dreptate, cand te mai suna poti sa eu dai pe mami tau sa vorbeasca si sa ii inerzica sa se mai tina dupa tine. bafta si mult curaj!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta era minunat print din povesti care era lapte si miere cand ai auzit discutia dintre el si sora lui?
Atunci ma scuzi, imi reformulez raspunsu in unu scurt : Nu te casatoresti fetita.
O palma nu poate fi iertata, dar apoi bataie, injuraturi, amenintari.
Tu lungesti chinu pricepi?
Si eu am fost intr'o relatie al naibi de tampita, imi venea sa ma omor in acele momente. Imi incepusem viata sexuala cu el, a zis la toti, ne'am despartit la inceputu scolii si in 5 luni ne'am mai impacat dar in final am zis stop, daca tu esti atat de prost in cat nu poti sa urmezi niste instructiuni simple hai pa! O palma am primit si ma umplut de ura, nu ma lasa sa am un iubit, o viata noua. Traiam cu frica, daca vedeam pe cineva care semana cu el ma lua deja cu lesin oh go on.
Daca continui relatia cu tipu asta o sa ajungi asa dar mai tarziu, o sa iti pierzi si mai mult timp.
Te desparti frumos de el, spune'i sa aiba grija de el si gata.
Intrerupi orice contact.
Stai cumintica in banca ta fara iubit o perioada 2-4 luni si lasa ce zice el.
O sa se plictiseasca sa tot bage strambe despre tine.

Viata e frumoasa si chiar nu merita stricata de prosti! De oameni in calduri oh go on. Si ai grija cand iti alegi prietenii, daca nu te lasa dupa 2 luni mergi la politie, poti depune plangere pentru ca te'a violat mi se pare thinking, ca ai zis ca te'a obligat sa ii faci sex oral si bla bla bla. Si pentru batai la fel poti depune plangere. Si sa ceri un ordin sa stea departe de tine.
Si nu iesi niciodata singura pe afara, iesi cu inca o fata si un baiat.

xoxo scumpo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu oralu? ce faci? vezi tu pysy? roata se intoarce si culegi ce ai samanat.si apoi santeti atat de proaste cand puneti botul la vrajeala a toti cocalarii incat raman uimit. unde naiba ii gasiti mai?