| Serj_6410 a întrebat:

Am o relatie cu o fata de 4 luni. Eu purtam un prezervativ in buzunarul de la portmoneu, sa fie ca o protejare de un caz de o sa aiba ceva relatii sexuale ca sa nu murdaresc albiturile din pat. Dar noi nu aveam gindul ca sa facem sex. Prietena mea e inca virgina. Are 15 ani, degraba 16. Ea a dat de prezervativul cela si cred ca ea aparut niste ginduri negre. La ea brusc a cazut dispozitia si a inceput a plinge. Nustiu cum sa-i lamuresc acest fapt de ce eu il purtam cu mine. Eu am 18 ani. Puteti sa ma ajutati cu ceva? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Anet a răspuns:

Dupa cum am mai spus la multa lume ai si tu o problema cu limba si literatura romana, dar hai sa lasam asta ca poate mai inveti de acumoh go on.Pai ar trebui sa ii explici prietenei tale cum ne-ai explicat si noua si cu siguranta va intelege, fiindca in fond si la urma urmei nu ai facut nimic rau, ci un lucru absolut normal pentru varsta ta. Explica-i ca iti place sa fii precaut si ca in cazul in care ajungea-ti "din greseala" la faza in care nu va putea-ti stapani sa va puteti proteja.Baftatongue

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

@Anet tu dai lectii de gramatica dar uita-te la tine cum ai scris "m-ai"

| porto89 a răspuns:

Bravo cora si eu observasem dar mi-ai luat-o inainte.

| porto89 a răspuns:

Rarese? esti terminat ma tata daca am mai spus u insinuezi ca se scrie am m-ai spus nu stiu de ce te bagi in seama... informeaza-te si apoi comenteaza

| anonymus a răspuns:

Sinucide-te,ai face un bine lumii

| anonymus a răspuns:

Da cum se scrie "mai" ma desteptilor,m-ai,m=complement direct,pe cine, pe mine ma, m
- ai=de la verb"ai spus"

| Xplicit a răspuns:

Daca ii virgina nu ai sanse