| onelove_5381 a întrebat:

Am observat ca treaba cu indiferenta merge de minune.La fel ca mai inainte spun ca vreau sa o fac sa sufere, sa regrete faptul ca a renuntat atat de usor...am facut cateva "cercetari" si am observat ca pe hi5 tipului sunt cateva poze cu un bmw, sa inteleg ca poate chiar m-a iubit(asa cum spune)dar a iubit si mai mult baniisad. In fine, m am tot gandit si mi am amintit ca prietena ei la adus pe baietasul asta, ea a avut multe probleme cu prietenul ei si din cauza asta sa certat si cu parintii dar in fine nu e treaba mea. ce vreau sa spun ca fata cu care am fost tot povestea unde mergeam si ce faceam(sa nu credeti ca ma dau mare, ultima oara exact inainte sa ne despartim am fost cu ea de 1 mai la mare la hotel de 4 stele, am lasat o sa conduca masina, si am facut tot ce si a dorit)Cand a ajuns acasa sa intalnit direct cu tipa asta, destul de dubios, de fiecare data cand vorbea cu ea la telefon(mai mereu)asi schimba starea brusc... se vedea ca nu ma suporta dar chiar asa(banuiesc ca a fost geloasa si ca a facut in asa fel incat noi sa ne despartim, e doar o parere)? am impresia ca din cauza ei ne am despartit, chiar si atunci cand am vorbit la telefon pentru ultima oara era tot la prietena ei. oare a fost geloasa prietena? pe ea iubitul ei a si batut o cryingmama cat de ciudat pot sa ma simt. Poate pentru ca inca mai tin la ea f mult tot ma chinui in halul asta, tot ma gandesc. Dar gata. Vreau sa i dau o lectie sa simta si ea macar jum din ce am simtit eu, sa o fac sa planga dupa mine la fel cum a facut si dupa celalalt(cine vre sa stie sa citeasca prima mea intrebare ) Sfaturi? Daca doar vreti sa ma criticati lasati o balta. Ami pare rau dar poate sunt nebun si daca inca nu sunt simt ca o iau razna (in seara asta am primit msg de la ea de pe un nr pe care nu l cunosc banuiesc al cui e sadsad one love

2 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Poate nu te iubeste, poate n-a facut-o niciodata, poate doar ii placea sa fie intretinuta.Cred ca cel mai bine ar fi sa o ignori.Sa-ti gasesti o fata super frumoasa care sa te merite si sa incerci sa uiti. O luna de zile nu e chiar asa mult... Sper sa-ti fie bine si ca timpul ce v-a trece sa-ti stearga ranile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tie ti-ar conveni sa-si bata cineva joc de sentimentele tale? Daca mai tine la tine, ai grija pe unde-ti umbla inima.