| butterflyy a întrebat:

Am si eu nelamurire si as vrea sa ma ajutati... plac un coleg de clasa si el ma place cel putin asa aveam impresia si am organizat o excursie de 3 zile la munte, prima seara a dormit in camera cu mine si tot insista sa ma culc cu el si eu am refuzat, ne am sarutat si el enervat a adormit, dimineata s a trezit si a plecat din camera fara sa zica nimic iar eu i am dat msj sa doarma cu mine urmatoarea seara si mi a zis ca daca nu m am culcat cu el cand a vrut el, nu are sens, ca el nu joaca dupa cum ii canta fata ci invers si de atunci se poarta foarte urat cu mine imi spune ca nu m a placut niciodata ca nu i a facut placere sa stea cu mine in aceea seara si a incercat sa ma faca geloasa cu o fata, a reusit acum face misto de mine batand apropouri cu tipa respectiva ca s au simtit foarte bine impreuna.

Răspuns Câştigător
| angel_6687 a răspuns:

Ce idiot! Arata-i ca nu te afecteaza ceea ce face el si ce zice, se poarta asa doar pentru simplul fapt ca a fost refuzat de tine. ceea ce ai facut foarte bine ca nu te-ai culcat cu el, pentru ca doar asta vroia.Capul sus, nu ai dc sa ti fie rusine.lui sa-i fie rusine. Te apreciez pentru asta :*

3 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Ignore & reject

| butterflyy explică:

Vreau sa mentionez ca amandoi suntem cu altcineva, dar totusi pe parcursul anului ne am aratat unul fata de celalalt sentimentele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el a facut chestia asta e clara treaba.In ce sens? Pai daca ti-a cerut sa te culci cu el, e clar ca vroia doar distractie+sa se laude apoi la colegiwinkingcam asa sunt baieti, dupa ce o fac si mai ales daca esti in clasa cu el.
Gandeste-te bine la ceea ce vrei sa faci, daca vrei sau nu sa fii cu el si probabil ca daca tu vrei si-l vei intreba, iti va spune:"Atunci te culci cu mine cand vreau eu!". Eu una n-as accepta asa o chestie, inseamna sa te injosesti in fata cuiva si nu e iubire si nu sunt nici sentimente reciproce! Daca te-ar fi placut nu ti-ar fi spus asta de la inceput, mai astepta un timp...
Parerea mea este sa-l ignori, daca te place cu adevarat, se intoarce la tine, daca nu, inseamna ca nu te-a placut vreodata!