| MadaMadalina1234 a întrebat:

Hei, TPU. Cer si eu o PARERE. E o poveste lunga...Te-as ruga sa ai rabdare sa o citesti!
Am fost intr-o excursie cu clasa la Slanic Moldova. Super frumoase locurile alea, btw. Cu totii asteptam seara, normal, cand toti urma sa nu dormim si sa stam de vorba, sa facem tampenii. Jocuri. adevar sau provocare, urmatoarea carte, sticluta etc. Voiam sa ma distrez, sa nu-mi fie frica sau rusine de nimic in seara aia. La un moment dat, ma plictiseam rau de tot la mine in camera cu colegele si m-am dus la 2 baieti super de treaba, in camera. Am stat cu ei, am vorbit si am ras foarte mult de niste amintiri. Stateam cu el in patura si imaginea era extrem de ciudata. La un moment dat, a venit un baiat(nu o sa-i dau numele real, o sa-l botezez Gigel laughing )Ey bine Gigel asta la ore tarzii cica "nu gandea bine". Si m-am convins de asta. Era mult mai pervers. Imi punea mana pe fund, ma tot lua in brate in pat, dar eu credeam ca sunt doar niste glume perverse si atat. Mai tarziu, cei doi baieti la care am venit initial au adormit si intre timp au mai venit doua fete( pe care le voi boteza Vasilica si Georgiana ). Georgiana este genul ala de fata tupeista care are tupeu. Vasilica e o tipa normala, super ok. Ey bine, Gigel, cel care imi tot facea avansuri a venit cu ideea sa jucam urmatoarea carte. AM fost de acord eu si celelalte 2 fete. Si a spus Gigel ca urmatoarea carte isi va da tricoul jos. Si am cazut eu. Si am facut-o, apoi i-a venit lui ideea sa-si dea jos tricoul si Georgiana si Vasilica. Au facut asta. Jocul a fost ok, in afara de asta. Dupa ne-a luat somnul pe la ora 4-5. Ne-am dus toti 4 in camera la Gigel, ca da, de ce nu?! Si asa, toti colegii erau imprastiati prin camera si niciunul nu dormea la camera lui. Am ajuns in pat acolo la Gigel. Georgiana a adormit foarte rapid, Gigel ma tot gadila la burta, pe sub patura si pe Vasilica o enerva asta, ca nu putea dormi si a plecat in camera ei in cele din urma. Apoi Gigel mi-a spus " In sfarsit a plecat" (in soapta). Eu am ras si ne-am culcat amandoi. M-a luat in brate. Inca aveam impresia ca e doar o gluma ce se intampla. El a adormit pana la urma. Eu insa nici de-al dracu nu puteam inchide un ochi. M-am dat jos din pat si m-a simtit. Zice el " Pleci? "; Eu: "pana la baie doar"
Si am revenit cum am spus. Imediat dupa s-a dus si el la toaleta. Cand a venit, m-a luat din nou in brate. Dupa 5 minute, observ ca-si urca mana pe sub bluza mea, la sani. Ma strange de ei si observa ca-l las. Eu ma prefaceam ca dorm. Si-a coborat mana spre... zona mea intima. Dupa deja mi se parea ca se intrece cu "glumele". Si i-am luat mana. L-am intrebat " De ce ai facut asta? Zi-mi!"
Si el a spus "Dar ce-am facut?!" Si am zis sa o las balta. Nu am mai putut dormi deloc, dar el n-a mai pus mana pe mine in niciun caz si a adormit pana la urma. Urmatoarea zi, am fost extrem de socata de atitudinea lui, ca si seara precedenta de altfel, caci el nu era asa, nu ar fi facut asta decat cu posibila iubita a lui. Am decis sa-i trimit mesaj cand toti ajunseseram acasa. L-am intrebat ce a fost cu acele faze si el...Cica nu-si aminteste, nega tot ceea ce-i spuneam si mintea ca a adormit imediat dupa ce a plecat Vasilica din camera. Am cedat in cele din urma sa-l conving ca asa a si fost si l-am lasat. Tin sa spun ca avea ochii deschisi cand m-a pipait, nu se poate spune ca era somnambul. De baut, n-a baut nimic. Nu stiu ce sa zic...Intrebarea suna in felul urmator: Ce credeti ca a fost in capul lui sa faca toate alea, de ce s-a comportat asa toata seara? De ce nu recunoaste partea aceea a serii?
Daca ai ajuns pana aici, te respect maxim...Inseamna mult pentru mine.

Răspuns Câştigător
| ash87 a răspuns:

Salut! Din experienta mea si interesul pe care l-am avut toata viata pentru relatiile interumane si mai ales dinamica relationarii cu sexul opus - pot sa-ti spun aproape sigur ca Gigel, asa cum ai zis si tu, n-ar fi facut toate lucrurile alea decat cu prietena lui, asa ca a anuntat din start cand a zis ca el la ore tarzii nu gandeste bine, faptul ca nu-si asuma comportamentul pe care il va avea. Asemanator cu ce ti-ai spus si tu - ca nu-ti va fi rusine sau frica. Diferenta intre voi a fost ca tu te-ai declarat fata de tine a fi ok cu rolul pasiv, pe cand el a avertizat public ca ar putea prelua initiativa. Acum nu vrea sa recunoasca pentru ca nu vrea sa fie cu tine si e mai usor sa zica ca de fapt nu s-a intamplat - decat sa iti spuna ca a vrut doar sa se bucure de corpul tau no strings attached. Sper ca raspunsul meu a putut sa te lamureasca si sa iti ofere closure referitor la ce s-a intamplat si la atitudinea lui.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vroia sa isi bage banana in coaja ta. Era pregatit de sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul manifestat de ''Gigel'' a fost unul cat se poate normal si de inteles in cazul oricarui baiat care este ''normal'' din absolut toate p.d.v, mai ales daca luam in considerare toate manifestarile si conditiile oferite cu ''generozitate'' si cu aprobarea ta. In mod absolut sigur a fost convins ca iti face placere ceea ce se intampla intre voi si precis spera la ceva mai mult, asa cum absolut sigur ar fi sperat 9 din 10 baieti... excitati. Si pana la urma nu i se poate reprosa nimic fiindca chiar daca s-a ales cu o experienta ratata, terminata nasol/execrabil, a avut demnitatea de a se comporta ca un adevarat gentelman big grin NO COMMENT

| mihai69 a răspuns:

Pentru că a sperat că reușește măcar degetul să-l pună pe savarină, dacă nu cumva și limba ori... hmmm... știi tu.
De ce nu mai recunoaște? de măgar, laș și fricos.

| mentholinks a răspuns:

Daca Gigel credea ca tu dormi atunci e o problema cu ce a facut dar eu cred ca a facut ce a facut fiindca ai tacut ca proasta si el credea ca iti face placere ce iti face mai ales ca te-a mai gadilat, apucat de fund, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"ey", unde este intrebarea?

| ShamelessQboy a răspuns:

Cred ca in capul lui era sex, sex, si iar sex! Si mai cred ca sunteti prea mici pentru asa ceva.

| MadaMadalina1234 explică:

Am facut cateva greseli gramaticale/de exprimare, dar m-am grabit. Sorry. Se intelege ceea ce-i important insa.

| Andrei144 a răspuns:

Pai domnul gigel era singur noaptea lângă o fata care îl lasa sa o atingă, tipul a crezut că îl lași să mai facă și altceva așa că dat înainte apoi tu ai zis gata și normal că nu recunoaște deoarece probabil s-a simțit penibil dar și tu i-ai dat impresia greșită.