| Andrada0025 a întrebat:

Ne cunoastem de mici. Am facut o iesire intre prieteni, la mare, iar seara s-a intamplat sa il doresc foarte mult si n-am ezitat sa ii arat. M-am culcat cu el, desi a fost initiativa mea. Cred ca daca e nu ii ofeream un impuls el nu indraznea nici macar sa puna mana pe mine. Surprinzator, dar a fost foarte romantic cu mine! Toata noaptea m-a tinut strans in brate, nu am mai dormit asa cu nimeni, niciodata. M-am simtit femeie, adorata. M-a intrebat daca vreau sa continuam, insa i-am spus "nu, mai tarziu" (eram foarte obosita). Am adormit in bratele lui. De dimineata m-am trezit, in bratele lui, sarutandu-ma, simteam ca nu vrea sa ma mai lase. A vrut sa continuam, am intrat in jocul lui, insa a intrat cineva in camera si m-am dat jos din pat si am mers catre toaleta. Pe cand am iesit, el deja era imbracat. Am impresia ca l-am simtit nedorit si nu asta a fost scopul meu, dimpotriva. Eram pur si simplu coplesita, adormita, etc.
Dupa asta, toata ziua mi-a vorbit foarte frumos, dar foarte putin, ba chiar m-am simtit ignorata. Seara urmatoare ne-am pus in pat, dar ne-a ignorat, i-am reprosat faptul ca m-a ignorat toata ziua. Mi-a zis a l-a durut capul si ca este obosit. Pe drum spre casa l-am ignorat complet. Acum nu ne vorbim. Ce sa inteleg eu de aici? Ce sa fac?

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand o fata/femeie face prima pasul sa se daruiasca, barbatului ii ia toata placerea de a o cucerii, ca atare, nu se mai simte atras de ea si curand isi muta gandul de la ea, la o alta, care se joaca cu el, cedandu-i greu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca in mod involuntar, dar chiar si asa, ai reusit sa-i distrugi tot elanul, chiar din faza de... fasa. thinking

| mihai69 a răspuns:

Lasă-l o zi, două apoi întâlniți-vă și fii iar tandră cu el. În funcție de reacție, te distanțezi sau nu de el.

| mentholinks a răspuns:

Fa ce simti.

| MihaiNicu23 a răspuns:

INcearca sa faci ce iti dicteaza inima.

| Emma30555 a răspuns:

Din ce ai scris aici nu mi se pare ca ai greșit cu ceva. El sta mai prost cu comunicarea. Dacă s-a supărat pe ceva era normal sa ți zică, nu sa te ignore. Nu știe probabil cum sa reacționeze. Eu zic sa mai aștepți puțin daca nu te cauta el și sa l cauți tu sa ieșiți și sa stați de vorba. Trebuie sa existe comunicare altfel îți va fi greu sa i ghicești gândurile sau ce îl supăra.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Trebuie tu sa te comporti ca un copil de 10 ani si sa nu il ignori daca el nu te baga in seama. De unde acest comportament copilaros si prostesc al fetelor, in special, de a ignora pe cineva daca nu face primul pas? Puteai sa il intrebi ce are, era mult mai simplu.

| Andrada0025 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

L-am intrebat de ce m-a ignorat. A zis ca l-a durut toata ziua capul si ca este obosit.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Andrada0025):

Si nici macar atat nu poti intelege la un om?

| Andrada0025 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Bineinteles ca am inteles. Tocmai de asta nu am mai continuat discutia. Problema este ca eu nu stiu cum sa continui sau daca are rost sa continui.

| Laura927 a răspuns:

Eu cred ca se indragosteste de tine. e un lucru normal la barbati sa te ignore cand simte ca deja s-a indragostit si are capul toata ziua numai la tine hahaha stai linistita, nu fi copiaroasa "ignorul" asta de care ai tu parte de fapt este ar suna asa" m-am indragostit de tine intr-o noapte si nu vreau sa mai pleci de langa mine si ma c@c pe mine de frica "
Da? ai inteles?
vorbeste-i frumos ..lasa orgoliu si i-al in brate si pupa-l!

| Andrada0025 explică (pentru Laura927):

Sa il caut eu?

| Laura927 a răspuns (pentru Andrada0025):

Pai da ..orgoliu nu duce nicaieri intr-o relatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Mihai_Georgiana_2003 a răspuns:

Nici nu stiu ce sa zic faci ceea ce simti