| Crisstynutza a întrebat:

Am si eu o intrebare doua.Imi place un baiat care are 18 ani (eu am 14) si nu e din acelasi oras cu mine.Am vorbit sa ne vedem zilele astea ca el o sa fie plecat toata vacanta si i-am spus ca poate trec eu pe acolo pe la el ca el a fost de mai multe ori pe la mine si ma asteptat o data 7 ore in oras sa ne vedem si nu m`am mai dus.Credeti ca ar fi bine sa ma duc? sau cum sa fac sa-i spun sa vina el aici? Mie imi place de el nespus de mult si chiar vreau sa am o relatie serioasa cu el.Si nu stiu m-a sunat aseara si nu i-am raspuns ce ziceti sa il sun sa vorbimthinking Maine e ultima zi cand ne putem vedea.Va rog ajutati`ma.Pupiciiiiii.Multumesc. Si apropo mentionez ca nu l`am sunat niciodata eu, nu l`am bagat in seama niciodata pe mess si nu i-am trimis mesaje.

Răspuns Câştigător
| calexiandra a răspuns:

Eu as spune sa-l suni si sa-i spui sa vina el la tine daca poate happy Daca il placi atat de mult, nu lasa frica sau altceva sa te doboare. Intalneste-te cu el. Ce poate fii mai rau? Daca el te suna, inseamna ca ii pasa de tine si poate si el vrea o relatie serioasa cu tine. Intalniti-va big grin si nu o sa regretati niciunul :* Succes!

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Stii nu cred ca il iubesti nespus de mult, nu-l bagi in seama pe mess, nu il suni nu ai mers la `intalnire`.eu cred ca tu ar trebui sa mergi la el sau macar la intalnire daca vine la tine, sa-i arati ca totusi iti pasa si sa-l suni si tu macar o data!

| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy eu zic sa vb baga-l in seama daca e baiat serios pote iesii o relatie ff frumoasa si eu am tot 14 ani si pr mau `18 si ne int ff binehappy eu zic sa-i rasp la tel, mes etc sau suna-l tuwinking sper ca te-am ajutatatongue bafta:X:*

| pufulete17 a răspuns:

Ai 14 ani?laughing

| mihaeladulcikk a răspuns:

Nu vreau sa par penibila, dar mai bine este sa-l chemi tu la tine, decat sa te duci tu la el...ca cine stie unde te poate duce...si totusi? ai deplina incredere in el?

| Buddha a răspuns:

Nu o sa mearga, e prea tanar pentru tine.