| love you soo much... a întrebat:

Am si eu o intrebare fffff importanta, ar putea o fata virgina sa ramina gravida? Raspundeti-mi va rog cit mai urgent...Va rog mult...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca un barbat ejaculeaza pe organele tale genitale externe, DA, poti ramane insarcinata.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, se poate.

auran
| auran a răspuns:

Cum a spus si Brigaela, da - himenul prezinta niste orificii mititele cei drept (dar, de ajuns pentru a se fofila un spermatozoid) prin care se scurge menstruatia - deci, nu este o bariera pentru "inotatori"

| Encore a răspuns:

Normal ca da, ce te face sa crezi ca nu? laughing

| canarita a răspuns:

Daca nu faci sex nu ramai insarcinata prin minune...numai daca iti faci inseminare artificiala... dar daca pui o astfel de intrebare... poate ti-ai pierdut virginatatea si acum esti speriata... exista posibilitatea sa ai raport sexual fara ca partenerul sa reuseasca sa te defloreze, si atunci da, poti ramane gravida daca ai facut-o in perioada fertila...cumpara un test de sarcina din farmacie si mai ales mai fetelor nu faceti sex neprotejat la inceputul relatiei, si nici dupa daca nu-ti cunosti partenerul f bine si daca nu v-ati facut amandoi analizele, exista atatea boli infectioase care se transmit prin contact sexual:sida, sifilis, hepatita, boli ale aparatului reproducator:diferite bacterii, candide, etc...

| Ioana_8202 a răspuns:

Virgina sa ramana insarcinata...eu nu cred...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te masturbezi sigur... Nu!
Daca te joci cu gogu sigur... Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linstita asa ceva nu se poate intampla, daca nu ai avut relati sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca da

| andrei_9278 a răspuns:

Normal ca nu poti sa stai linistita.