| love you soo much... a întrebat:

Am si eu o intrebare fffff importanta, ar putea o fata virgina sa ramina gravida? Raspundeti-mi va rog cit mai urgent...Va rog mult...

4 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Eu stiu faza ca daca nu iti pui (la fete) un O. B. cum trebuie te dezvirgineazarolling on the floor.

| Andreea_8014 a răspuns:

Virgina...si sa fie gravida?
LoL
Nu
Clar

| redbull a răspuns:

NU. Cum sa ramana gravida daca nu o avut contact sexual? Mai explicit ce ai facut? big grin

| domidoc a răspuns:

DA. Daca ejacularea s-a facut "ante portas"la nivelul vulvei, lichidul seminal poate patrunde prin orificiul himenal si...gata fecundarea.De altfel.in istorie s-a mai vazut cel putin un asemenea caz.