| love you soo much... a întrebat:

Am si eu o intrebare fffff importanta, ar putea o fata virgina sa ramina gravida? Raspundeti-mi va rog cit mai urgent...Va rog mult... Am nevoie de ajutorul vostru va rog mult de tot...Multumescc...

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca a avut contact sexual urmat de ejaculare la nivelul organelor genitale, da.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da! Chiar incredibil de usor! daca el a ejaculat foarte aproape de intrarea in vagin, sau te-a mangaiat pe acolo, cu degetele pe care era lichid seminal, este foarte posibil ca micii inotatori sa intre si sa incerce sa fac cunostinta cu ovuletul tau sexos! Pentru sese: Cand citezi o parere autorizata, corect ar fi sa dai si detaliile strict necesare identificarii exacte a sursei: titlul / dr. sau?, spitalul X de unde?, - mijlocul Patagoniei? - tu stii unde este Antofagasta? - si data, si eventual, publicatia in care aparut respectiva informatie! Multumesc!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da ,e posibil.

Shin
| Shin a răspuns:

@PsihoSex, nu fi si tu asa de dur... Daca devenim asa de stricti o sa avem supriza ca nu o sa mai raspunda nimeni din lene sa caute toate detaliile. Raspunsul lui a fost corect, deci consider ca e de ajuns.
Shin.

| Frogie a răspuns:

Poti sa fi virgina si sa ramai insarcinata si prin inseminare artificiala....sau asa cum spune si sese himenul tau sa fie elastic...tongue

| sese a răspuns:

Iata o parere autorizata:"Himenul ei este elastic. Din acest motiv, nu se rupe in timpul actului sexual, insa permite patrunderea spermatozoizilor in vagin. De aceea pacienta a ramas insarcinata", a declarat Juan Mendez, de la spitalul din Antofagasta.

| love you soo much... explică:

Care este procentajul ca sa fiu gravida?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur

| spiagia a răspuns:

Din cate stiu eu da.

| alessandraa a răspuns:

Daca a avut contact sexual urmat de ejaculare la nivelul organelor genitale, da.