| EleNa_2957 a întrebat:

in special pentru baieti! Puteti sa tineti la o fata cu care v-ati culcat din prima seara de cand v-ati intalnit? sau sa aveti o relatie serioasa cu ea? pentru voi nu inseamna nimic faptul ca o fata cedeaza din prima?

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Inseamna, pentru toata lumea, ca a vrut doar placere fizica, fara sentimente. Si e normal ca a doua zi ambii parteneri sa treaca mai departe, sa nu se mai impiedice unul de altul, doar nu se pune problema unei relatii. Este doar sex, folosirea corpului celuilalt pentru placere.

| haiZI a răspuns:

Ca e usuratica si daca a cedat o data, va ceda si in viitor sau ce m-ar face sa cred ca e pentru prima data.Nu as risca cu o astfel de persoana.Doar o aventura de o noapte si pa pa.