| cristi2415151 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei ce practica skandenberg sau trec pe la sala, acu 2 luni eu puteam sa-mi indoi incheietura la mana nici macar putin, si am tot facut exercitii pentru antebrat in care lucra si incheietura, si acu practic imi pot da pumnu peste cap... e foarte flexbila, practic sa intarit sau s-a dus draci?"laughing))

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Practic pa persoana fizica esti mai bun la skandenberg deoarece ai o incheietura tare ai si un avantaj la acel sport.

| Cosmin86 a răspuns (pentru BAIATUL):

E o rola mai bun, nici macar nu a facut izometrie