| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi.De 5 saptamani m-am indragostit de o fata din clasa, si cam de vreo 3 saptamani suntem impreuna. Dar inca nu am sarutat-o, doar imbratisari pupici pe obraz.Are unele zile in care nu ma baga in seama numai daca ma duc eu la ea si o imbratisez dar in alte zile este total schimbata. Ultima data cand ne-am vazut a fost ultima zi de scoala inainte de vacanta de vara si am invitat-o dupa 5 zile sa iesim la o plimbare si mi-a zis ca daca poate venii ma suna dar nu a mai sunat.Sa incerc sa o mai sun si a doua oara sau nu mai are rost?

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Deci mai sun o odata si daca tot face figuri de genu ca nu iese las-o. Dai indiferenta, tot ea va veni dupa tine. Daca umbli dupa ea mereu vei fi ca un catelus in fata ei si fetele detesta ca un baiat sa umble in limba dp ele.
Ne trebuie si noua oarecum indiferenta cand e cazul.

| deeeeeeaaa a răspuns:

Pai. oferai si tuh mai multa atentie. poate fata vrea mai multbatting eyelashes

pupici etc. vb cu ea si intreaba despre relatia vostra. ea te va lamuri mai bine ca noi

:X:X

baftaaahappy

| Liviu3478 a răspuns:

Frate este baiat nu fata trebuie sa vina sa te sarute sa te tina in brate si etc. Trebuie tu sa o iei asa incetu cu incetu un sarut, 2. Baiatul trebuie sa fie mai indrasnet. Si nu stiu daca nu vrei sa o pierzi mai insista si ma isuna sa iesiti unde-va pana nu e prea tarziu. Probabil din cauza ca nu prea faceti nimie cand iesiti deia evita. Fi putin mai crazy decat esti in general si ai sa vezi ca o sa o dai pe spatewinking
Multa bafta in urez si cred ca o sa-ti prinda bine ce ti-am spus.

| georgy_7464 a răspuns:

Eu cred ca nu mai are rost sa o mai suni