| SFVM94 a întrebat:

Am cateva intrebari pentru voi.Am o relatie cu o colega de clasa de 3 saptamani si inca nu am sarutat-o doar imbratisari si pupici pe obraz si cam de o saptamana nu mai intra pe mess la mesaje nu mai raspunde si intr-o seara am sunat-o si am invitat-o la o plimbare si mi-a zis"nu stiu sigur daca pot dar daca o sa pot iti dau un telefon" iar cand am primit acest raspuns eram sigur ca nu o sa ma sune. Voi ce ma sfatuiti sa fac sa incerc inca o data? as incerca dar nu vreau sa ma considere un disperat, va rog ajutati-ma.Va multumesc

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

# 3 saptamani?
Poate s-o fi saturat de asteptat...
Incearca sa borbesti cu ea, spune-i ce simti si intreab-o de ce se comporta asa.
Ps:sarut-o cu prima ocazie pe care o ai!

| Linda a răspuns:

Cine stie ce motive are. Las-o sa te caute ea.

| fluturas a răspuns:

Nu are rost sa mai incerci happy

daca era, venea atunci... ce motiv asa important avea sa nu poata confused?

mai bine o lasi sa vina ea la tine, tu ai incercat, acum ii randul ei tongue, daca inca ii mai pasa de tine cu siguranta o sa te sune

daca nu, inseamna ca nu mai e cazul sa te stresezi

| Puffulets ♥ a răspuns:

Pai. fi mai indiferent fata de ea!happy
Indiferenta doare cel mai tare.
Laso sa vina ea la tinebatting eyelashes
Si daca no sa vina. inseamna ca nu are rost sa te mai stresezihappy
Bafta!:*

| ĐǿŁŁY a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o cauti si sa-i spui ceea ce simti ca sa nu considere ca nu-ti pasa de ea, dar sigur nu trebuie nici sa dai dovada de disperare caci fetelor nu le prea place asta. Daca ea refuza inca o data atunci ori are niste probleme si vrea sa te indeparteze ca-i e rusine, ori nu te mai place. Vorbind cu ea iti poti da seama ce se petrece in sufletul ei si in acelasi timp ce e in sufletul tau! Bafta!

| ©OŁфяņ ca αşα ą zis Ponneiii.. a răspuns:

Pai.depinde ce simti pentru ea.eu zic sa o lasi sa te caute...si daca nu te cauta convinge'o sa iti mai dea o sansa.si totusi
...sarut'o...asa nu are nici un farmec.parca ati fi amici