| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problema, mi-a intarziat menstruatia aproximativ o luna si sunt de vreo 7 zile pe menstruatie. De obicei imi tinea 3-4 zile. Si am avut si mari dureri. Ar fi posibil sa fiu insarcinata?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E foarte posibil sa fii insarcinata si sa suferi un avort incomplet. Sau se poate sa ai o dereglare severa de menstruatie. Oricum ar fi, nu e deloc in regula. Te sfatuiesc sa te duci urgent la ginecolog (luni dimineata) pentru analize, consultatie, o ecografie.

| SweetPrinces a răspuns:

Nu esti dar ca sa fi mai siguara mai linistita fa un test de sarcina asa mi s-a intamplat si mie

| vampirika a răspuns:

Nu.Asa am patit si eu.Nu trebuie sa te sperii ca nu e nimic grav.

| T. AC a răspuns:

Nu ai motiv de ingrijorare dar pentru linistea sufleteasca ia un test sa stii de o treaba >big grin