| Mickyyyyy a întrebat:

Am si eu o mica mare problema, nu stiu cum sa spun dar... vreau s`o fac cu prietenul meu dar problema e ca in 10 sec ma excit repede si imi piere tot chefu si ma opresc`... sigh de ce?

2 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Poate nu stie sa te excite asa cum vrei tu, adica nu te tine in suspans, nu te face sa mai vrei. Nu stiu thinking

| xSeraphim a răspuns:

Inseamna ca tipul ajunge foarte repede in punctul tau G. De aici rezulta ca iti produce un orgasm rapid, ceea ce nu e tocmai placut.