| analia_6778 a întrebat:

Am si eu o nedumerire am facut dragoste pentru prima oara dar nu mi-a curs nici o picatura de sange si, nu stiu ce sa cred?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Ai himenul elastic, de aceea nu a curs sange, dar cand se va rupe la urmatoarele contacte sexuale, la unul dintre ele ruperea himenului se va produce si va curge sange, stai linistita. happy

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

20% din femei nu sangereaza la dezvirginare. Tu esti printre ele. Nu e nimic ciudat sau grav in asta.

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt unele fete care au himenul elastic, adica nu te poate dezvirgina "din prima". La unele fete himenul se rupe si de la efort, deci nu toate sangeram happy.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Sunt persoane care au himenul elastic si de aceea nu curge sange.Nu iti face griji

| αndï a răspuns:

1 ) nu o avea foarte mare tipul laughing
2 ) dupa cum zic mon amis ejtia ai hymmenul foarte elastic, fapt care il poti afla singura daca bagi putin degetele happy
3 ) ai avut un hymmen care s-a rupt foarte usor si nu i-a facut probleme baiatului
4 ) esti somnambula si ai facut-o cu un castravete fara sa stii

e sigur una din astea laughing

| cryss_1476 a răspuns:

Sunt unele fete care nu sangereaza deloc. ori te numeri printre aceste fete, ori nu te-a dezvirginat.

| ♥.Sagemix a răspuns:

Pai. s`ar putea sa ai himenul foarte elastic, iar el sa nu te fi penetrat indeajuns incat sa il rupa. Sau exista si posibilitatea ca tu sa nu fi observat, pentru ca ti-a curs foarte foarte putin.