| ButelieCuPetrol a întrebat:

Am si eu o nelamurire ce ma framanta de o vreme. Ejacularile nocturne imi pot afecta negativ buna desfasurare a organismului?

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca dormi cu o fata, are numa avantaje neboonoolelove struck vrei sa vi la noapte sa dormim impreunalove struck?

| ButelieCuPetrol explică (pentru elasexygagica):

Nu multumesc, nu sunt pedofil!

| Đϋffγ a răspuns:

La pubertate, organele genitale se pun in functiune. Activitatea lor este crescuta, organismul le da tot felul de probe de functionare sub forma erectiilor nocturne, matinale, spontane din timpul zilei.

http://www.clopotel.ro/......ia-73.html

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Nu happy... Ele sunt semn de pubertate big grin