| emilian_7703 a întrebat:

Am si eu o problema. am avut o relatie de 3 luni, ea mi-a zis ca e virgina desi a avut niste relatii ciudate cu altii. intr o seara am incercat sa facem sex, am avut coitus de 3 ori dar nu i a curs sange, o durea prea tare si am zis sa o lasam asa. dupa ce am incercat i-am introdus 3 degete in vagin si am simtit o membrana "inelara" cam la 1-2 cm de vagin. e posibil ca ea sa fi fost ne-virgina?

6 răspunsuri:
| username23 a răspuns:

Membrana inelara posibil sa fost himenul, si el se rupe numai in relatiile sexuale. Adica posibil ca nu te-a mintit. Funda?

| unione a răspuns:

Folositi prezervativul!

| Sonny a răspuns:

Mai poate penetrarea, nu a fost indeajuns, probabil iubita ta are un himen elastic, care necesita mai multe penetrari, si mai adanci.
Deci e posibil sa fie virgina, mai punete pe munca, daca ea simte un disconfort, si durerile is prea puternice, incearca si tu niste lubrifiant, chiar daca folosesti prezervativ.
Spor si bafta! happy

| christinebubu a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin relatii "ciudate". totusi chiar daca a avut aceste relatii, nu era obligatoriu sa aiba contacte sexuale.
si, nu e obligatoriu sa curga sange.
cred ca era virgina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da era virgina

| emilian_7703 explică:

Folosit!