| Delfin a întrebat:

Am o mare problema. Acum 4 luni fostul prieten mi-a introdus 3 degete in vagin (nu mi-a curs sange) si a incercat sa ma dezvirgineze dar si mi-a dat drumul imediat si nu am mai continuat. Dupa 2 zile mi-a spus ca m-a pentrat si a vazut ca nu simteam nimic nu a mai continuat si mi-a spus ca sunt "larga". Intrebarea mea este. daca acum fac sex cu un tip (caruia i-am spus ca nu mai sunt virgina si ca nu mi s-a rupt himenul) e posibil sa-ti dea seama cu nu am mai facut-o?
pe. s tipul cu care vreau sa o fac este virgin.

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O sa-si dea seama ca nu mai esti virgina. probabil ca himenul tau s-a rupt fara sa sangereze. E imposibil ca printr-un himen integru sa treaca 3 degete.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu stiam ca la 14 ani ne ajutam la teme nu la capitolul sex.

| florynna903 a răspuns:

Aaaaaaaaaa, si tu ca o usuratica vrei sa il ajuti. pote ii mai ceri si niste bani ca asa te definim maiusor : curva

| numedeutilizator a răspuns:

Pai sa stii ca este posibilitatea sa nu mai fi virgina. poate ca himenul tau a fost foarte elastic si nu te-a durut deloc. si in plus daca himenul este elastic nu e obigatoriu sa iti curga sange. deci e posibil sa nu mai fi virgina si atunci tipul cu care vrei sa o faci nu o sa isi dea seama ca nu ai facut sex normal niciodata. dar acum te intreb eu pe tine...nu e mai simplu sa-i explici tipului exact cum sta treaba daca tot vrei sa faci un pas atat de important cu el? bafta!

| Delfin explică (pentru numedeutilizator):

Daca era ceva important intre mine si tipul cu care vreau sa o fac, da. Intre mine si tipul acesta nu este nimic, el vrea doar sa "scape" de virginitate si nimic mai mult.

| numedeutilizator a răspuns (pentru Delfin):

Si tu de ce vrei sa il ajuti? nu fa asta ca poate o sa regreti mai incolo cand el se va lauda la toti baietii ca te-a avut. si tu nu castigi altceva decat statutul de panarama. sincer...mai bine refuza-l. apropo, cati ani ai?

| Delfin explică (pentru numedeutilizator):

Am 18 ani.

| Ramo_9946 a răspuns (pentru Delfin):

Nu stiu dc vrei sa o faci k el cand nu e nimic important intre voistraight faceeu sincer nu as face-o cu un strain.Mai bine refuza-l k dup aceea o sa fi luata de curva penala de toti prietenii lui, sau o sa isi bata joc d tine o sa zica: uite ba ce curva esti te-am **** si dup aia te-am dat dracului, lasa-l sa scape de virginitatea lui k altcineva. Daca vrei sa o faci fa-o k iubitul daca aitongue

| numedeutilizator a răspuns (pentru Delfin):

Ar fi bine sa il lasi in pace serios. ajutal cu altceva cand are nevoie, ex un sfat, dar nu fac sex cu el

| MititiCa a răspuns (pentru Delfin):

Atat timp, cat el este virgin, banuiesc ca poti sa il "pacalesti" ca ai fi virgina.
Dar, am citit si mai jos raspunsuri cum: nu o fa daca nu e nimic intre voi etc. Nu vreau sa iti mai spun si eu acelasi lucru. Avand in vedere ca ai 18 ani, cred ca ai o gandire inteligenta incat sa realizezi, ca daca o faci cu pustiul asta, o sa spuna si la alti "virgini" sa treaca pe la tine, ca doar tu ii ajutistraight face. acum sa fim seriosithinking ce naibastraight face.
in fn, treaba ta mai departetongue. eu ti-am raspuns la intrebare:*. bafta oricum:*

| Fit3r0 a răspuns:

Daca vrei sa iti explic eu niste chestii baga id-ul meu happy n_ronaldinho_m

| Delfin explică:

El are 15 ani.