| allexia_9285 a întrebat:

Am si eu o problema eu si prietenul meu ne-am inceput viata sexuala acum o luna. aveam impreuna doar 4 luni eu am cosiderat ca el ma iubeste si ca merita pentru ca mi-a dovedit si acum dupa un timp ma iubeste numai ca e o problema nu stiu parca se enerveaza m-ai repede nu stiu ce e cu el si se supara m-ai repede cand e ceva se gandeste foarte mult la sex cred ca se uita la filmulete dinacelea cam mult. voi ce ati face in locul meu nu stiu dar stau si plang si ma gandesc cu ce am gresit de e asa eu vreau sa fie bine, simt ca ma iubeste dar nu stiu ce s a fac sa fie m-ai bun cum era el la inceput.multumesc anticipat dar am mare nevoie de ajutor pentru ca fi eu sunt la inceput am 17 ani. si as vrea sa raman cu el pentru ca daca mi-am inceput viata sexuala cu el.nu vreau sa ma plimb asa din barbat in barbat.as vrea sa pot face ceva. un sfat va rog mult

6 răspunsuri:
| EuCuTine a răspuns:

Eu zis sa o mai faci cu el daca tot ai facut-o cu el prima data ce pnm nu vrei sa umbli din "floare" in "floare" dar nici sa polenizezi floarea asta nu vrei. Ciusss big grin

| Mirceamrc a răspuns:

Fa sex cu el mai des!

| chiritescu a răspuns:

Poate trece printr`o perioada mai grea.incearca sa vb cu el si intrebare ce are dar ia-l incet si dragastos sa vada ca ii esti aproape la fiecare necaz al lui

| mmmm_6578 a răspuns:

Spune-i ca te deranjeaza asata, si intreaba-l de ce o face. chiar daca a fost primul din viata ta sexuala asta nu inseamna ca trebuie sa ii inghiti toate prostiile pe care le face. tu esti mai importanta ca el si daca te iubeste asa cum spui tu, va face tot ce va putea sa va fie bine. daca nu, nu are rost sa mai continui relatia. vei suferii mai mult mai tarziu...

| 9999999999 a răspuns:

Incearca sa comunici cu el calm si fa in asa fel sa spuna ce are pe suflet sar pute sa nu-i placa cum faci sex cu el sau are o problema de familie care il nelinisteste

| inna10 a răspuns:

Pai trebuie sa ii zici draga de ce esti nervos? sa vezi ce are pe suflet sper sa te ajute sfatul meu