| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Am si eu o problema in dragoste...cred ca ceva nu e in regula la mine, deoarece ma comport frumos cu fetele pe care le plac, unei fete ii tot spun ca e frumoasa(ea nu crede asta) si alte d-astea..si i-am spus ca imi place de ea,dar m-a refuzat si acum e cu un taran cu un an mai mare, asta nu inteleg, multe fete dragute sunt impreuna cu niste tarani care arata vai mama lor..eu arat ok, doar ca sunt mai scund si ma ingrijoreaza ca fata aceea s-a apucat si de fumat din pricina lui, si cred ca si de alte chestii(prostitutie)....deci cum as putea sa fiu si eu cu o fata daca ele se uita numai dupa tarani? eu sunt baiat de oras,arat ok, sunt mai rusinos si timid de fire dar daca as avea posibilitatea sa am o prietena as iubio cu adevarat, si as putea trai cu ea si fara sa facem sex(chiar nu vreau sa mor singur)

Răspuns Câştigător
| V1p3RO a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa nu te mai compari cu altii, fiecare arata frumos in felul lui. In ceea ce priveste cum spui tu '' sa mori singur '' n-ai sa mori singur stai linistit, dragostea poata sa apara mai repede ori mai tarziu. Dragostea apare fix atunci cand te astepti cel mai putin si nu te grabi in legatura cu asta, persoana potrivita pentru tine poate e pe undeva pe acolo. Trebuie doar sa ai rabdare ca s-o gasesti, viata nu e asa de simpla precum crezi. Uneori avem nevoie si de rabdare ca sa se intample lucruri frumoase

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu dispera. Vei avea sigur parte de o prietena care sa corespunda din toate punctele de vedere cu dorintele si exigentele tale. Totul este sa reusesti sa astepti cu rabdare momentul respectiv. Pana atunci ai putea sa incerci sa-ti faci de cap prin aventuri scurte sau chiar si pasagere doar cu scopul de antrenament. happy Succes si sanatate!

| LexiEla a răspuns:

Aww, ce dragut. Asa a fost si iubitul meu. Fata va veni in momentul in care nu te astepti si va fi perfect. Traieste-ti viata pana atunci

| 4StarLight a răspuns:

Nu vei muri singur, fiecare fată cu gusturile ei, ea se uită după "ţărani" pentru că îi vede mai dezinvolţi.
La ceea ce ar trebui tu să lucrezi este rușinea asta pe care o simţi tu! Vei găsi şi tu pe cineva care să te iubească pentru cine ești, fete sunt și la fel și timp!
Ai răbdare, până atunci ieşi mai mult, implică-te în diferite activităţi. Ocupăţi timpul ca să nu te mai gândeşti la asta!
P.S.:Eu plac un băiat de genul tău! happy

| Durassica22 a răspuns:

Cati ani ai?
Nu cred ca e cazul sa mori singur