| Allex7 a întrebat:

Am si eu o problema: o iubesc mult de tot pe iubita mea imi dau si viata pentru ea numai sa fie fericita alaturi de mine dar aici intervine neincrederea adica ea e acolo intr-un oras ma gandesc mereu ca poate e cu altu pe acolo si cand ne vedem se comporta normal sau poate ma inseala sau poate nu ma iubeste asa mult ce as putea sa fac sa recapat increderea totala pentru todeauna ? Multumesc de raspunsuri !

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Mda, aceeasi poveste si la mine doar ca e un pic mai complicat :-s

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Pentru a fi sigur de faptul ca nu te înşală fa-i o vizita neastepta si comportă-te normal, o suni si o întrebi ce face sau unde este. Cred ca asa poti sa iti dai seama. Poti sa mergi la ea acasa direct si sa iti bagi nasul putin prin telefonul ei sub pretextul ca vrei sa te uiti ce muzică nouă mai are. Daca o sa îi faci o vizita neasteptată nu va apuca sa şteargă mesajele sau apelurile. Dar ai grija poti sa o si pierzi daca nu faci totul cum trebuie. Daca vei merge la ea du-i o floare sau o mica atentie ca ea sa nu isi dea seama pentru ce ai venit de fapt

| FadetoBlack a răspuns:

Hmmm... daca iubesti nu inseli. si eu trec prin asa ceva trebuie doar sa ai incredere deplina in ea. si sfatul meu. supune-o la niste teste... si vezi daca chiar te iubeste cu adevaratsad daca nu las-o baltasad
bafta!

| ionut1134 a răspuns:

As am patit si eu pana la urma o sa te insele sati recapeti increderea ai putea so vizitezi mai des sa fi sigur ca nu te inseala dar eu nu sustin relatile la distanta pana la urma unul trebuie sa insele