| Allex7 a întrebat:

am si eu o problema: o iubesc mult de tot pe iubita mea imi dau si viata pentru ea numai sa fie fericita alaturi de mine dar aici intervine neincrederea adica ea e acolo intr-un oras ma gandesc mereu ca poate e cu altu pe acolo si cand ne vedem se comporta normal sau poate ma inseala sau poate nu ma iubeste asa mult ce as putea sa fac sa recapat increderea totala pentru todeauna ? Multumesc de raspunsuri !

Răspuns Câştigător
| 93George a răspuns:

LOl... sunt in aceiasi situatie cu tine... vb in privat daca vrei happy si o sa incerc sa te lamuresc

1 răspuns:
| Andreea_Marin_1997 a răspuns:

Depinde de fata :) stiu ce simti. trebuie doar sa ai incredere.:X

_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://s.exps.me