| ionutcatalin918 a întrebat:

Am si eu o problema penisul meu este curbat in partea stanga are ceva, adica ma deranjeaza cand fac sex?

Răspuns Câştigător
| Gabrielleee a răspuns:

Stai liniştit nu este nici un fel de problema atata timp cat nu este foarte curbat...nu esti singurul si din contra poti provoca placere mai intensa;-) multa bafta

8 răspunsuri:
| UzOm a răspuns:

Ce noroc ai. big grin

| ionutcatalin918 explică (pentru UzOm):

De ce am noroc frate ca mie nu imi place sa fie asa crying

| KMaddieK a răspuns:

Nu, doar o sa fie greu sa nimeresti, dar senzatia e mai misto decat la unul drept.

| TheImpaler a răspuns:

Toate "trag stanga". e normal.

| Coquinetza a răspuns:

Fa-o de la spate, sa o atingi la inima.

| Nuvr a răspuns:

Si al meu este curbat in partea stanga stai linistit. nu e un defect sa nu fie curbat tare atuncea e o problema, si se spune ca ce-i ce au penisul curbat ajung mai usor la punctul G adica satisface femeia

| ionutcatalin918 explică (pentru Nuvr):

Nu este asa curbat.

| Sofia211 a răspuns:

Nu e nicio problema.E normal.Se curbeaza in spre stanga deoarece pe penis exista vase de sange. Atunci cand intrii in erectie vasele de sange din partea stanga sunt mai bime vascularizate decat cele din partea dreapta!