| m0z0lici a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt cu un baiat de 2 luni jumate, stiu ca tine la mine, si eu tin la el foarte mult. E mai mare ca mine. Stiu ca nu e un golan, e un barbat de casa, linistit, muncitor... etc. Insa, problema este mama.nu-l vrea, spune ca are intentii rele, dar eu stiu ca nu e asa. Ce sa fac? Sa ma despart de el nu vreau. sad Mi-e frica sa nu cedeze pana la urma... dar ma gandesc ca, fiind mai matur decat mine va lua o decizie. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Hannibal_8732 a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care l-ati putea face e sa purtati o iscutie pe tema aceasta toti 3. orice probleme nediscutata va izbucni negativ la un moment dat.si el sa incerce sa ''se de pe langa ea''

1 răspuns:
| God_1675 a răspuns:

Cum zicea o manea "Chiar daca mama ta e in potriva mea n`are cum sa te ia de la inima mea, spune-i lui tatal tau ca suferi si tie greu si fata tine o zi eu nu mai pot trai". Bam Bam