| melynda a întrebat:

Am stat cu el 7 luni. acum ne'am despartit dintr'o prostine si s-a impacat cu fosta prietena. ce sa facsad il iubesc

Răspuns Câştigător
| GirlyBrunette a răspuns:

Auzilaughing asta am patit si eu am stat tot 7 luni cu el si dupa 3 ile cat am stat certati a fost cu alta...mare prostie a stat cateva zile cu ea pentru ca nu a putut mai mult.l-am facut sa vina el la mine sa imi ceara sa fim din nou impreuna si am facut asta doar fiind indiferenta fata de el.aratandu-i ca mai sunt si alti baieti si ca am si eu orgoliu in mine si s-a intors la mine...l-am lasat 1 saptamana sa ma roage si dupa ne-am impakt si acum suntem bine nici macar nu se mai uita sau sa vb cu o fata macar.asta e sfatu meu arata-i ca nu tanjesti dupa el.cand iesi afara imbrakte cat mai misto.aranjeazate in asa fel inkt sa moara de ciuda:*bafta funda daca vrei;-)

7 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Ori a vrut sa te faca geloasa ori se saturase si a asteptat sa vina o mica prostie in peisaj sa se impace cu fosta lui, ori e aiurea si nu merita iubirea ta.intreaba'l dc a facut asta si daca ii e atat de usor sa uite ce a fost intre voi.o fata nu are nevoie de cineva care nu are nevoie de ea deci oricum daca nu e dat sa fiti impreuna atunci vei gasi pe altcineva:* succes!

| vlaaddd a răspuns:

Pai, cu urmatorul iubit sa nu mai te certi din prostie.

| Laviy a răspuns:

Offsad Trec prin aceiasi situatie, doar ca prietenul meu nu s-a impacat cu fosta. Ma simt distrusa. Dar, lasa-l deocamdata in pace, sau dimpotriva, cand il vezi cu prietena lui, sartutal. Eu chiar as face astalaughing. Daca iti raspunde la sarut inseamna ca inca te iubeste, daca te respinge ori o face pentru ca este prietena lui acolo. Sau pentru ca nu te mai vrea. Daca iti este rusine de prietena lui. fa asta cand il vezi singur. Daca vrei sa mai vb idul meu este amelia.amelia12. Da add si iti mai dau sfaturi. Te pup dulce:*:*

| katycc a răspuns:

Vorbeste cu el despre faptul ca oricine face greseli.iar voi fiind un cuplu trebuie sa vi le acceptati.sa va iertati. spune-i ca regreti si ca il iubesti.si ca e firesc sa faceti greseli. oricine face.dar sentimentele trec peste orice greseala.sentimentele sincere beinteles

| Isabela_6206 a răspuns:

Incarca sa iti faci alt prieten.

| fiz a răspuns:

Daca el s-a despartit de tine,cel mai bine ar fi sa uiti de el,chiar daca durerea este mare, iti trece in cateva luni sau ani, asta daca l-ai iubit.

| KeEnT a răspuns:

Daca te`ai despartit de el/ea "azi" ai 48 de ore sa-l faci sa se inpace cu tine.winking