| mgtow a întrebat:

Am tot auzit discutii ca locuitorii din garsoniere au tangente mai multe de genul hei buna hai la o cafea apoi se culca o noapte, problema e ca eu nu vreau nici sa ma indragostesc de una, o sa fie o tipa care ma bate la cap sa fiu cu ea sau pot sta linistit?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebare pusă la mișto!
Nu trage nimeni de tine.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Cum sa stai linistit! Toate fetele o sa doreasca sa fie cu tine!

| SkyPilot a răspuns:

Mai bine cauti una care are o vila. Acolo ai si unde sa-ti lasi obiectul muncii in garaj big grin

| mgtow explică (pentru SkyPilot):

De ar fi asa simplu bine era.

| SkyPilot a răspuns:

Dom' Sofer, tot pui intrebari pe linia asta. Cine nu risca nu castiga. Pune ochii pe o fata care iti place. Ai sa-ti dai seama daca e o fata buna sau nu. Daca vrei, mai vorbim cum sa o pastrezi dupa ce o gasesti. Sa stii ca mai exista fete bune.

| Danysan a răspuns:

Ma faci sa rad. Orice femeie vrea o relatie serioasa.Categoric ca daca nu e una care urmareste doar bani nu se va culca cu tine. Poti gasi si fete care nu le pasa cu cine si-o pun ci le intereseaza partea financiara dar mai rar. Poti sa incepi prin a pune un afis dar tare imi este ca nu cumva sa cazi tu in plasa si iti manace banii si sa te mai si indrgostesti de cine nu trebuie.Parerea mea e ca ar fi bine sa iti cauti o fata normal de care sa te indrgostesti ca asa e frumos si sa nu ai griji si idei din astea. Atunci o sa stai linistit.seara faina.

| mgtow explică (pentru Danysan):

E invers sant mai multe cele care vor bani si celalalte mai putine la numar bune, acum toata ziua pe telefon, facebook si distractie la maxim. Nu mai bine stau asa chestia e ca nu as vrea sa ma tot urmareasca una cu rasete si zambiri ca sa ma atraga.

| grab a răspuns:

Frate ai un scris imposibil de greu de citit.
daca nu vrei ceva, nu accepti si gata.
cauta la doua camere sau la vila mai bine, daca la garsoniere sunt treburi de genul asta happy

| mgtow explică (pentru grab):

Hai ca nici tu nu esti bulibasa, eu am scris corect si bine.

| LoseYourMind a răspuns:

Ai auzit si ceva de genul ca locuitorii din garsoniere nu au auzit de virgule? Daca da, atunci ai auzit bine! laughing Apropo, BAFTA! laughing

| mgtow explică (pentru LoseYourMind):

Ce treaba are virgula iti da un salariu pe luna sau iti gaseste mostenirea in Romania? Va cam dati mari cu romana voastra si nu aveti habar sa scrieti pe YM laughing