| Punct_Vadu_1996 a întrebat:

Am un nou iubit, are 19 ani si eu am 18 ani impliniti de ceva timp.Suntem impreuna de 2 luni si se comporta foarte dragut cu mine si se vede ca ma place mult, intrebarea mea este : oare e ok sa il las sa ma atinga pe fund si sani? Adica imi pune cateodata mana cand ne sarutam si atat, sunt virgina, stie asta de la un prieten si ma apreciaza si mai mult pentru asta, i-a spus lui ca nu o sa ma oblige sa fac ceva deci nu e nici o problema daca il las? Stiu ca multi baieti fac asta cand se saruta cu o fata.

Răspuns Câştigător
| DeeaMarry a răspuns:

Intrebarea este: Tie iti face placere sa te atinga asa?
Daca da, atunci e ok.
Daca simti ca inca e prea devreme, ar trebui sa ii spui asta si lui.

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Da

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca zici ca ai 18 ani de ce pui intrebari din astea de copii de 14 ani?

Esti majora si vaccinata ar trebui sa fii capabila sa iei deciziile astea pentru propria persoana

| RAY a răspuns:

Voi fetele sunteti asexuale? voi nu aveti pofte? imi imaginez ca vei trage de el pana omul va fugi la alta, virginitatea nu-i o garantie pentru nimic sa stii

| SergiuBoss11 a răspuns:

Este normal, nu sunteti minori.reactile lui denota faptul ca te doreste si ii e drag de corpul tau

| Leo1993 a răspuns:

Intrebare ca asta vezi doar la copilele de 12-13 ani, nu de la una care cica e majora

| marianyonutz93 a răspuns:

El vrea sa te **** dar nu are cum sa-ti spuna...fiindca stie ca esti virgina si stie ca o sa-l refuzi.

| Punct_Vadu_1996 explică:

Am pus o intrebare, nu am chef de glume.