| LoVeYoUtO a întrebat:

De ce baieti cand saruta o fata mereu ii pun mana pe fund sau pe sani? >:

17 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Au vazut prea multe filme erotice!
Au impresia ca asa este normal!
Dintr un instinct Total masculin!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru VadTot):

Chiar este normal. Desigur anormal e doar pentru frigide.

| VadTot a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Da intr-adevar chiar este normal. dar doar cand esti cu respectiva fata intr un loc privat... nicidecum in plina strada ori prin parcuri!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru VadTot):

N-a spus nimeni de locuri publice, intrebarea era strict legata de pipait nu de locuri.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Dragostea/sexul la oameni nu se face doar mecanic. Avem simt tactil, olfactiv, vizual si toate sunt folosite pentru a demonstra atractia, pentru a oferi si primi placere, pentru a excita si a se excita si pe sine.

Asta e valabil si pentru sarutarile facute in intimitate, imbratisarile pasionale si preludiu.

In mod normal tuturor ne place sa experimentam intimitatea cu persoana iubita cu toate simturile - vaz, pipait, auz si miros.

Daca n-ar fi asa, probabil ca nu ne-am mai face dus inainte sa facem dragoste sau ne-am lega mainile la spate.

Atingerea zonelor care excita cel mai mult un baiat - fundul si sanii, in timpul sarutului, ii maresc placerea, acesta folosindu-se si de alte zone senzoriale decat buzele.

| Wihox a răspuns:

De ce. nu?

| RareşTPUro a răspuns:

Sa aibe si ei placerea aceea cand sarute sa si simte! laughing

| halogen001 a răspuns:

Baietilor le plac sanii si fundul - le produc placere, excitare si e normal sa puna mana pe ce le place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea ta este in general? Sunt barbat si dupa ce am o relatie, bineinteles da, sarut si ating, e normal. DAR la inceput unde se leaga abia cateva cuvinte si vine primul sarut CLAR, fiind mai old school, nu o fac din respect.

| Green66 a răspuns:

Să se mire... deștepții.

| Happyjump a răspuns:

Pentru ca e legal

| PreaTareღ a răspuns:

Că ii frumoasa fata? laughing)

| ȘefuLaValută a răspuns:

Dar cand sa puna, atunci cand se despart? Se mai zice ca trebuie sa profiti de oportunitati, deci de ce nu?

| NoRegretsxx a răspuns:

Ca ii excita.

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Ca sa profite de moment laughing

| AndreasfromMetallicA a răspuns:

Sa mareasca intensitatea neuronilor.

| RaapHaeLL a răspuns:

A fost ceva unic sa i pun mana pe fund in timp ce o sarut...(mai ales ca purta rochie)
Baietii stiu de ce!