| anonimanonima a întrebat:

Am visat aseara ca mi-a zis cineva pe mess ca o sa se ia fostul mew gajic de mine laughing! Oare ce inseamna acest vis? thinking! [Mentionez ca in realitate nu i-am facut nimic si nici in vis :]] ]

Răspuns Câştigător
| ruxy333 a răspuns:

E cam ciudata intrebarea ta dar nah sa zicem ca te ingrijoreaza trebuie asta.Visele nu devin realtitate. sunt lucruri care ti se intampla ziua si in cap seara se fac tot o ''vraiste'' si apare visullaughing!

Deci nu te ingrijora nu este absolut nimic doar un vis! fUnDiTA?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| anonimanonima explică:

Scz pentru intrebare banala :]]]]

| SagaKZX a răspuns:

Nimic stai linistita laughing.