| BlackAngel23 a întrebat:

Oare ce inseamna daca l-am visat aseara pe fostul meu prieten ca am facut dragoste cu el? straight face

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Buna.
Inseamna ca il vrei inapoi, ca il iubesti nebuneste, si ca vrei sa faci dragoste cu el.big grin

7 răspunsuri:
| Ellenna a răspuns:

Poate insemna ca iti e dor de el, ca ii simti lipsa tongue Daca ai visat ca te-ai culcat cu el, nu inseamna ca trebuie sa o faci si in realitate happy

| vladmR a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar nu o sa devina realitate laughing sau cine stie

| Bombonica1 a răspuns:

O sa vina la tine te va cere in casatorie si veti avea multi multi copii:X!rolling on the floorfrte.

| bebin a răspuns:

Ca ti-e gandul numai la p**a. Te-ai trezit uda?

| degette_1911 a răspuns:

Ca fierbe ceva rau de tot in tine

| Sirhandra a răspuns:

Poi, visele inseamna in realitate pe dor, iar opusul dragosteii eee=ura.

| maria_4222 a răspuns:

S-a gandit la tine in seara aiabig grin