| patry_6809 a întrebat:

+Am visat ca baiatul pe cere il plac eu ff mult (dar el nu stie asta)vorbea cu mine ff urat am visat ca mi-am facut curajul sa-i spun ca il plac si el a refuzat si ne-am certat in fine am visat mai multe cheesti in legatura cu el dar vreau sa stiu ce inseamna asta inseamna l el nu e bun pentru mine sau am visat eu fiind ca m-am gandit la el?(scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Categoria e bunatongue dar nu are legatura cu viata reala ci cu faptul ca tu te gandesti prea mult la elwinkingincearca sa te relaxezi sa il uiti nu permanent ci doar sa nu te gandesti non-stop la elwinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai visat asta inseamna ca daca ii vorbesti si ii zici ca il placi va avea o atitudine negativa fata de tine si va iesi rau.

| Romancutza a răspuns:

Este pentru ca te-ai gandit la el iar toate acele certuri pentru ca te gandesti la ce sa-r putea intampla daca el ar sti ca tu il placiwinking

| Ambrus a răspuns:

Gg - greseli gramaticale. mai treci pe la scoala!

| Epurean a răspuns:

De obicei in vis e exact invers, adica daca visezi de rau e de bine, iar daca visezi de bine e de rau + ca probabil te-ai gandit foarte mult la el iar subconstientul tau a inregistrat asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e doar subconstientul tau. tie frica de raspunsul lui si de asta ai visat. si eu visez lucruri de care imi este frica. incearca sa-i spui ca`l placi si daca si el te place puteti fi impreuna. dar daca el nu te place nu se intampla nimic! incearca. nu ai ce sa patesti :*

| patry_6809 explică:

Eee m-am grabit