| Iulyyyyy a întrebat:

am niste probleme mai nou, unii dintre voi poate isi amintesc de mine. Daca vreti sa aflati intreaga ma povestiuara va invit:
EP 1:
http://www.TPU.ro/......-problema/
EP 2:
http://www.TPU.ro/......i-chef-sa/

Ca sa o zic mai pe scurt, am 13 ani si am "prima mea iubire" sa zic asa, si va mai intreb pe voi cum si de ce :D.
Asa deci sa continuii, ultima data a fost o gluma, scuze daca v-am speriat, a fost doar asa sa ma ia la misto, deci nu vorbea serios.Insa a aparut alta problema.

Vedeti voi, la noi in clasa sunt doar 2 copii care stiu ca noi 2 suntem impreuna. Un baiat si o fata, o prietena de-a mea si un prieten d-eal lui(la mine aia nu e chiar prietena, da a aflat).

Daca s-ar afla ca suntem impreuna, ar iesii urat rau, telefoane la parinti, bataie de joc la scoala, etc etc.SI se cam intampla.

Baiatul ala care mai stie sa certat cu prietenul meu, ca a pierdut un fel de pariu, si tot el cere banii.Si era un pariu facut la misto, ziceam ca nu vom da teza saptamana trecuta, si am dat-o.Si a fost pe 30 lei pariul si nu a vrut sa ii dea prietenului meu, dupa care a zis s-ai dea el lui 300 de lei 0_o.

In fine, orice om normal n-ar fi dat asa ceva nicidecum, da acu ne ameninta ca o sa faca barfa ca sunt impreuna.Are si o poza cand ne sarutam :((, si-ti dai seama usor ca nu e fake.

Azi de dimineata il intreb eu intre 4 ochi daca ne mai spune lu diriga, el zice ca nu, si ca nici nu ne mai cere bani, decat daca EU ma despart de prietenul meu, pentru EL.Cica ma place enorm de mult

3 răspunsuri:
| DizzyXD a răspuns:

Cred ca prietenul tau actula cu care stai in banca si cu baiatul care vrea sa te parasca vor sa te raneasca.
Aceias chestie a patit-o si colega mea de banca straight face

| marian2011 a răspuns:

Am citit totul despre tine eu zic asa sa-i ignori pe ambii o perioada si vei vedea ca vor veni la tine tongue
merge tot timpul

| Iulyyyyy explică (pentru marian2011):

Ye, ye, da daca ne spune am dat de dracucrying.Cum sa fac sa nu ne zica?