| EmiliaTonciuVasile a întrebat:

Am vorbit cu un baiat zile intregi din vacanta,acum nici nu ma saluta cand ma priveste pe hol,ba chiar ma evita cu privirea, ce inseamna? sa fi vorbit doar de plictiseala cu mine?

Răspuns Câştigător
| Pantelimon01 a răspuns:

Probabil
Majoritatea băieților nu iau lucrurile în serios, vor doar distracție.
Se poate să fi găsit pe altcineva dacă te evită, sau să-și fi pierdut interesul pentru tine.
Eu cred ca este o cauza pierdută.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta stie doar el atat, poate a uitat, poate ca l-ai respins si omul tia pierdut interesul fata de tine, la varsta aia incercam sa facem sex cu fiecare fata daca nu merge trecem la alta

| AnonymousSSR a răspuns:

Probabil s-a speriat de fata ta, ca multe pe Facebook aveți Photoshop dar in realitate...

| EmiliaTonciuVasile explică (pentru AnonymousSSR):

Probabil esti prost, ne-am vazut in realitate de n ori inainte sa-mi scrie, lasati parerile stupide altundeva.

| SuperSmart a răspuns:

Ori e timid si nu mai are curajul sa vorbeasca cu tine in realitate, ori a vorbit cu tine de plictiseala(daca e asa arata-te neinteresata, ca doar nu vrei sa pari disperata)