| Yvonnnee a întrebat:

Hei! Am vorbit in jur de 2 luni cu un baiat de la facultate.Ne intelegeam foarte bine, se aseza mereu langa mine la cursuri si mereu imi cauta privirea zambindu-mi.Am mers la film impreuna si m-a condus si acasa. Brusc dupa cateva zile s-a racit fata de mine si a inceput sa petreaca timpul cu o alta fata. Chiar daca era cu ea mereu cauta sa se uite la mine si ma saluta cu politete. Chiar dupa luni si luni mereu se uita la fiecare miscare pe care o fac. Ce inseamna asta? Oare ii pare rau ca m-a lasat balta fara nici un cuvant? A fost oare indragostit de mine? Mentionez ca nu s-a intamplat nimic romantic intre noi, deoarece eu nu sunt o fata care poate fi cucerita cu 2 cuvinte, iar fata cu care este acum este mult indulgenta, tinandu-se de mana deja de la prima intalnire. Nu inteleg... daca cauta o fata usoara de ce se uita suparat la mine in fiecare minut?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil ai fost respingătoare

| Crackman a răspuns:

Daca joci hard to get... Omul o sa isi piarda interesul.
Era recomandat sa ii dai mesaje sa inteleaga ca este spre bine

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pentru limba română apasă tasta 1

| BilaRomânească a răspuns:

Dacă îți plăcea de el trebuia să fi mai romantică la prima întâlnire. Spui că nu ești o fată care se lasă cucerită din prima, dar băiatu' te-a cucerit din chiar din prima. Probabil aștepta și el ceva în schimb de la prima întâlnire și l-ai tratat cam rece.

| Quazar a răspuns:

Pana sa ajungi la mai mult de 2 cuvinte, majoritatea se plictisesc daca nu ii si ti putin acolo, in priza, daca astepti sa faca DOAR el acele mai mult de 2 cuvinte, inseamna ca tu nu ai oferit nimic, de ce ar mai fi cineva captivat de cineva ce nu ofera mai nimic? iar de ce inca se mai uita la tine, nu vreau sa intru in detalii, ar fi prea mult de scris ^_^
Necuceribila mica laughing tongue