| anonim_4396 a întrebat:

Anul trecut pe vremea asta am avut o pata mare de sange pe chilot si mi-a tot venit in acea zi si a doua zi dimineata(precizez ca nu am facut sex si nu "am umblat pe acolo"). Este posibil sa nu mai fiu virgina sau este un semn ca urmeaza sa am menstruatie?

Răspuns Câştigător
| sylvie a răspuns:

Nu cred ca are vreo treaba cu virginitatea atata timp cat nu s-a intamplat nimic sau nu te-ai lovit cumva.Are legatura cu menstruatia si poate chiar a fost prima happy, doar ca prima data nu te tine cateva zile nu are aceeasi consistenta si nici nu va fi urmata exact peste o luna de o alta.

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Are legatura cu menstruatia

trebuia sa vorbesty cu mama ta despre asta

| sallysirop a răspuns:

Nu prea cred ca are legatura cu virginitatea. dar daca faci vreun sport s-ar putea sa fie din cauza asta.

| ionik_1763 a răspuns:

Imposibil sa-ti pierzi virginitatea fara s umbii "acolo"winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cati ani ai? daca esti mica nu ar fi o problema.
Daca spui ca nu ai intretinut relatii sexuale nu ai de ce sa te sperii, nu este nimic. Virgina iti garantez eu ca esti, numai cand ai contact sexual nu mai esti happy Poate te-ai lovit, gandeste-te.
Cunosc un caz, o fata de 14 ani, virgina. a cazut de pe bicicleta, sangera. Era speriata ca nu mai este virgina, dar a gresithee hee a fost virgina pana cand si-a inceput viata sexuala, pn la primul contact sexual. pupici:*:*