| nustiunustiu a întrebat:

Aproape toate fetele spun ca nu sunt interesate de marimea penisului baietilor, dar eu nu cred ca este chiar asa. Voi fetelor ce ziceti?

13 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Pentru unele fete da, pentru cele care nu iubesc si vor doar aventuri.Pentru cele care iubesc fi sigur ca nu le intereseaza acel aspect!

| madyddd a răspuns:

Eterna intrebare...
nu conteaza cat e de mare, important e sa fie pe marimea vaginului partenerei, sa va potriviti, daca e prea mare ramane aschilopata de nu poate sa stea in cur.

| zuzu a răspuns:

DEpinde de fata si de varsta ei.

| ionyionelutza a răspuns:

Suncer eu nu cred ca, conteaza atat de mult marimea penisului cat conteaza si baiatul, daca el stie sa o faca pe fata se sa simta implinita marimea nu conteaza deloc (asta este parerea mea)

| Rebecca009 a răspuns:

Nu conteaza marimea atata timp cat stii Arte Martiale tongue

| nustiunustiu explică:

Fiti sincere!
Eu cred ca daca este si iubire si sunteti multumite si de viata sexuala este perfect nu?

| Azµre a răspuns:

Majoritatea va speriati de un penis mai mare de 14-15 cm happy asa ca, majoritatea femeilor prefera un penis mediu 12-14 cm deja de la 15 in sus incep dureri in anumite pozitii. Cum spun si restul userilor nu conteaza marimea ci cum il folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa o anumita varsta cred ca le intereseaza acest aspect devil

| PsyhoWoman a răspuns:

Nici eu nu cred! ce protie ideea e sa-l iubesti pe baiat asa cum e!

| nustiunustiu explică (pentru PsyhoWoman):

Pai sa il iubesti asa cum este dar si daca o are mare ce crezi ca fetele se supara?

| wess89 a răspuns:

Doar pe vagaboantele proaste le intereseaza marimea, si pe fetele normale rafinate nu le intereseazawinking

| danger0ousgirl a răspuns:

Si au dreptate, deoarece cand se indragostesc de un baiat nu ii intreaba,, ba cat de mare o ai"...asta va vedea ea cand va fi iar daca il iubeste nu cred ca marimea o va determina sa puna capat relatiei.

| andrei666tibi a răspuns:

Nu conteaza cat de mare e apa ci cum se misca valul! smug