| FreshEver a întrebat:

Are ceva daca am pus prezervativul pe varful penisului(jumate) si era pe dos.Nu am ejaculat in el, dar tipa nu era virgina si avuse inca un act sexual acum 7 luni.La sfarsit mi-a facut un oral fara prezervativ dar tot nu ejaculasem.Am atins si eu o dată sau de doua ori zona ei.Intrebarea e:pot lua vreo boala?
E pima data cand am facut o si la ea a doua
Avem 16 ani ambii

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca sunt filmulete pe youtube cum sa-ti pui prezervativul corect!
Cat priveste ce ti s-a intamplat tie, nu cred ca este caz de sarcina, dar nu as baga mana in foc pentru boli cu tramsmitere sexuala. N

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea avea parte de o surpriza neplacuta doar in cazul in care tipa respectiva este o "parasuta" folosita de cine se nimereste. Trebuie sa fii constient ca bolile cu transmitere sexual (BTS-urile) nu "bantuie" peste tot asa cum este perceputa/incetatenita aceasta idee/posibilitate in mintea multora dintre cei care raspund pe acest site. Probabilitatea si/sau posibilitatea de a fi infectata tipa respectiva cu vreun BTS este extrem de mica sau chiar imposibila in cazul in care este o fata cuminte. Multa sanatate!

| DaniiBrown a răspuns:

Inainte sa mai faci sex informeaza-te tcum se pune un prezervativ data viitoare sa stii! Nu exista nici un risc sa ramana insarcinata. Da se poate sa iei vreo boala, si de la sex oral se ia boli, gura are microbi, posibil sa aiba carii. Daca ai atinso cu manuta nu s-a intamplat nimic, data viitoare fi mai atent ce-i placere odata si odata iti va dauna daca nu te protejezi! Bafta!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru DaniiBrown):

Da, ai foarte multa dreptate, cariile din dinti si/sau molari sunt extrem de periculoase pentru "integritatea" penisului. Acesta ar putea sa se carieze si sa devina necesara extirparea. rolling on the floor

| Inspire a răspuns:

Freacă-ți șnițelul.