| FreshEver a întrebat:

Are ceva daca trecut o zi jumate de la ultima partida de sex si prietena mea vrea sa o facem din nou?
Si ce boli pot aparea daca mi-a facut un oral fara prezervativ. Tipa nu e virgina, a mai făcut o data acum 7 luni.Ar trebui sa fac vreun test?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu are nimic daca o faceti de mai multe ori, problema e ca se pot lua boli si prin sex oral daca sunt desigur, chiar si hiv in caz ca ea sangereaza la dantura si te raneste putin, dar sper sa nu fie cazul

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. Nu. Dar mai firesc era după o oră și ceva, nu după o zi...
2. Nu cred că vrei să știi... De la sifilis și blenoragie, la HIV sau HPV. E destul?
3. Un test de IQ ar fi fost util. Înainte să te apuci de sex. Și dacă era sub 50, să nu ai voie.

| UnBroken2016 a răspuns:

Poti face sex si zilnic, sexul e sanatate.

| LoveSleep a răspuns (pentru UnBroken2016):

Spanacul e sănătate.

Ce tată de 2 bani ești tu?

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu nu stiu cat e de probabil sa fi luat o boala dar daca tu te simti nesigur fa un test. cat despre sex des nu e problema poti si de 5 ori pe zi daca vrei.