| hadess14 a întrebat:

Are cineva chef de o discutie despre sex...dar in privat...gen pe mess? Cine vrea lasati id happy

19 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns:

Da-i creanga la urâtă...

| deeapanda a răspuns (pentru h3r):

What? laughing

| h3r a răspuns (pentru deeapanda):

Ştie el.

| deeapanda a răspuns:

Esti baiat? daca dwa discutam pe bestwap happy

| CryChristiAN a răspuns (pentru deeapanda):

Daca iti vorbeste despre sex oral il ignori?laughingbig grin

| deeapanda a răspuns (pentru CryChristiAN):

big grin

| deeapanda a răspuns:

Dwa nu vreau sa vb despre din astea alt subiect sunt miilioane de subiecte mah perversule si dwa il ignor tongue laughing

| CryChristiAN a răspuns (pentru deeapanda):

Daca te referi la mine, afla ca mie unu mi se pare scarbos aceasta spurcaciune.

| deeapanda a răspuns (pentru CryChristiAN):

Fiecare cu parerea lui si pana la urma tu ai facut-o singur o spurcaciune laughing

| CryChristiAN a răspuns (pentru deeapanda):

Prin spurcaciune m-am referit la aceasta ''activitate'' sexuala.

| deeapanda a răspuns (pentru CryChristiAN):

Pai dupa tine (si mine ) spurcaciune="activitate" sexuala laughing daca la asta te-ai referit prin spurcaciune rolling on the floor

| CryChristiAN a răspuns (pentru deeapanda):

Am crezut ca intelesesi altceva.

| deeapanda a răspuns (pentru CryChristiAN):

Pai ma dusesi in eroare laughing n-am inteles ce trebuia laughing

| GLu a răspuns:

Baiat sau fata?

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

Ca inseamna sex oralbig grin doamne acum inteleg dc se numeste categoria dragoste si sex pffff

| tr3ig a răspuns (pentru Spanu_Catalina_1992):

Esti prea micuta o sa afli tu la timpu potrivitwinking cand poate o sa il si practici

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns (pentru tr3ig):

Pfff am 13 ani zi-mi plzzbig grin

| tr3ig a răspuns (pentru Spanu_Catalina_1992):

Esti mica nu te apuca de asa ceva de acum