| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee ce rechizite ar trebui sa-mi cumpar pentru clasa a 9-a, liceu economic?(scuze categoria)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| louise a răspuns:

Pai nu cine stie ce. Penar ( cu creion etc... stilou, guma, blah.), ghiozdan, strusa de geometrie., carti, caiete. cam atat. funda?

| Aly28 a răspuns:

Bunawinking
Pai caiete mari,un penar,pixuri,creioane,guma,rigla,o geanta frumoasa,dosare plactic, fi protectie, foi A4

| albrosie a răspuns:

Ai gresit categoria ar trebui sa o pui in categoria soping shopping