| Moldoveanu15 a întrebat:

Are cineva piercing in penis? La ce salon ati fost? Exista complicatii? Si care este perioada de recuperare in care nu ai voie contact sexual?

1 răspuns:
| Anonim2136493 a răspuns:

Bună! Ești sigur că vrei să faci pasul acesta? Răspund la această întrebare din perspectiva femeii care nu și-ar dori niciodată să fie zgâriată de piercingul partenerului în timpul actului sexual. În plus, cred că ar fi o grijă permanentă și o recuperare și cicatrizare dificilă. Poate ar trebui să consideri o altă parte a corpului, să nu îți pară rău. Sănătate!